náš tým

 
Ondřej Duffek

Ricardo Lucque

šéfkuchař & majitel

Svou gastronomickou kariéru odstartoval v 16-ti letech. Od roku 1993 pobýval devět let v Anglii, pracoval v restauraci Zafferano. Během svého působení v Anglii se stal výkonným vedoucím šéfkuchařem řetězce pěti italských restaurací v oblasti řeky Temže. Na dobu třech měsíců v roce 2001 přijal angažmá šéfkuchaře New Yorské restaurace Il Bucco, která byla americkým Zagat Guide v době Riccardova působení vyhlášena nejlepším nováčkem mezi restauracemi na Manhattanu.

Do Prahy přišel Riccardo Lucque v roce 2002, aby se stal šéfkuchařem restaurace Square na Malostranském náměstí. V dubnu 2005 otevřel svou vlastní restauraci Aromi na Vinohradech, po čtyřech letech jejího úspěšného provozu pak v roce 2009 otvírá v bezprostřední blízkosti Staroměstského náměstí v centru Prahy svou druhou restauraci La Finestra in Cucina. V květnu 2012 zahájila provoz v pořadí již třetí Riccardova restaurace Il Mercato v Brně.

Zobrazit více

lucque@lafinestra.cz

Ondřej Rákosník

majitel

Po úspěšném dokončení hotelové školy v Klánovicích odešel Ondřej do Anglie, kde studoval obor Business Administration na obchodní škole a zároveň sbíral zkušenosti v různých restauracích. V průběhu svého pobytu v Británii často podnikal cesty do Itálie, kterou si zamiloval.

Po návratu do Čech působil v restauraci Square na Malostranském náměstí. Zde se poprvé setkává s Riccardem Lucquem. Rokem 2005 začíná jejich spolupráce, když Ondřej Riccardovi pomáhá při otevření restaurace Aromi na Vinohradech a o čtyři roky později, již jako spolumajitelé, otevírají restauraci La Finestra in Cucina v centru Prahy. V květnu 2012 rozšiřují svou působnost do Brna, kde spolu s partnerem Martinem Němcem na Zelném trhu otevírají italskou restauraci Il Mercato.

Zobrazit více

rakosnik@lafinestra.cz

Tomáš Juřík

šéfkuchař

Svou kuchařskou praxi začínal v restauraci Pastacaffe Tonino Lamborghini (Ambiente Group), kde zůstal jeden rok. Poté pokračoval do La Degustation Boheme Bourgeoise. Své zkušenosti rozšířil na měsíční stáži v New Yorku v restauraci Avoce, která se pyšní hned dvěma hvězdami gastronomického průvodce Michelin Guide.V New Yorku měl možnost seznámit se všemi světovými kuchyněmi, navíc obrovská škála surovin umožnila Tomášovi prohloubit své znalosti různých druhů kuchyní.

Po návratu do Čech nastoupil do restaurace Bellevue, kde se po krátké chvíli stal sous chefem a měl možnost participovat na celém chodu restaurace. Nejvíc přínosná pro něj byla spolupráce s Oldřichem Sahajdákem, Markem Šádou a Giladem Peledem. Zejména Gilad posunul Tomášovy kuchařské znalosti o úroveň výše.

Díky kamarádství s šéfkuchařem La Bottega Tusarova Lukášem Sedláčkem se dozvěděl o možnosti pracovat pro LaCollezione.cz skupinu. Možnost spolupracovat s předním italským šéfkuchařem Riccardem Lucquem jej nadchla. Od roku 2015 pracoval jako šéfkuchař La Bottega Bistroteka. Jeho hlavním cílem je, aby byli zákazníci maximálně spokojení a rádi se vraceli.

Zobrazit více

jurik@labottega.cz

Ladislav Balogh

manažer resturace

+420 603 491 091
balogh@lafinestra.cz

Jana Slabá

Generální manažer

+420 776 893 007
slaba@lacollezione.cz

Ondřej Duffek

PR & Marketing manager

+420 775 681 555
duffek@lacollezione.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou.

Další informace V pořádku