La Finestra - italská fine dining restaurace zaměřující se na maso

Semplicitá

PRO JEDNODUCHOST ITALSKÉ KUCHYNĚ

Passione

PRO VÁŠEŇ, SE KTEROU VYBÍRÁME INGREDIENCE A VÍNA

Tradizione

PRO TRADIČNÍ ITALSKÝ PŘÍSTUP PŘI PŘÍPRAVĚ POKRMŮ A OBSLUHY

Jídlo & Pití

V italské restauraci La Finestra in Cucina se specializujeme na přípravu mas pocházejících z bio farem z Itálie, Španělska a USA.

Hlavní atrakcí restaurace je možnost sledovat mistrovské dílo šéfkuchaře Tomáše Juříka, který připravuje Vámi vybraný pokrm přímo v srdci kuchyně.

Kromě kulinářského zážitku je jejím cílem vytvořit největší vinotéku kvalitních italských vín v České republice, která se nachází ve sklepních prostorech restaurace.

Nahlédnout do menu

Náš příběh

Private events

Hledáte vhodné místo pro pořádání privátních akcí, vánočních a novoročních večírků, oslav narozenin či teambuildingu v centru Prahy?

Reprezentativní prostory z portfolia La Collezione vám nabízejí skvělou možnost pro eventy všeho druhu, se zázemím profesionální kuchyně a prvotřídního servisu.

www.private-events.cz

Náš Tým

Šéfkuchař Tomáš Černý pracuje s Riccardem Lucquem již od roku 2007. Spolupráce a přátelství s úspěšnými italskými šéfkuchaři jako jsou Stefano Ciotti, Lucio Pompili, Moreno Cedroni a Riccardo Agostini Tomáše posunula v jeho profesním rozvoji. Díky jeho vedení získala La Finestra ocenění v ročence magazínu EURA Top restaurace, která nese název S. Pellegrino & Acqua Panna Top restaurace, za 1. místo v kategorii „evropská kuchyně. Následně vyhrála anketu Mattoni restaurace roku 2014 a stala se tak nejoblíbenější restaurací v Čechách.

Bistro a obchod

V lednu 2012 otevřeli Riccardo Lucque spolu s Ondřejem Rákosníkem italský obchod s bistrem La Bottega di Finestra, který nabízí tradiční italské delikatesy.

Můžete si zde objednat snídani, vychutnat kávu Gianni Frasiho, dopřát si rychlý oběd dle každodenní nabídky nebo si jednoduše koupit jídlo s sebou. Bohatá nabídka vín, salámů, parmské šunky a sýrů přímo vybízí k příjemnému posezení.

Akce & Novinky

Degustační večeře s víny Frank Cornelissen

Degustační večeře s víny Frank Cornelissen

19.03.2017

Při výjimečné příležitosti, kdy Frank Cornelissen přijede do Prahy, jsme se rozhodli uspořádat privátní vinnou večeři v sklípku restaurace La Finestra in Cucina.

více informací
Black Friday v La Finestra in Cucina

Black Friday v La Finestra in Cucina

24.11.2016

Black Friday, černý pátek nebo Venerdì nero? Je jedno, jak letos 25. listopadu budete říkat vy, ale jedno je jisté - je to jediný den v roce, kdy máte možnost zakoupit dárkové vouchery do všech restaurací skupiny La Collezione se slevou až 20 %.

více informací

Další akce a novinky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Velmi se omlouváme, že jsme nuceni Vás obtěžovat touto hláškou.

Další informace V pořádku